Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Въпрос за Nokia Lumia 710!
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2012, 21:11 
Аватар

А дано ! :D

Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Юни 2012, 22:47 

Здравейте! Взех си наскоро Лумиа 710 , за сега съм доволна само има нещо,което незнам дали аз не мога да разбера или си е някакъв недостатък.Става въпрос за Viber , Tango и изобщо тези социални мрежи(дори и скайп). Така инсталирах си Viber пратих няколко съобщения,нямаше проблем,но във момента в който излезна от приложението , ставам неактивна за връзка,никакъв тон няма дори за да сигнализира че имам съобщение..Получавам пратените съобщения след като отново влезна във Vibera.Имам и самсунг галакси с андроид и там нямам никакви проблеми.дори и да не съм в приложението си получавам съобщенията(иззвънява,вибрира) Съжалявам за дългия роман,надявам се някой да успее да ми даде някъв отговор.Рових се къде ли не и не успях да намеря отговор. Благодаря предварително! :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Юни 2012, 13:18 
Аватар

Не притежавам WP7 устройство, но предполагам някъде трябва да има Notifications настройки.
Потърси ги и от там трябва да включиш Push Notifications (или нещо подобно) за Viber.

Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Юни 2012, 18:02 

Няма никакви настройки,просто WP7 няма истински мулти таскинг и след като излезеш от някакво проложение то на практика неработи и стои на пауза така че няма начин да получиш каквото и да е освен sms.Това ще бъде променено в следващата версия до която сегашните устройства няма да имат достъп.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа