Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Отключване на Windows Phone 7 с ChevronWP7
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2011, 02:10 

Всичко дръпнах обаче като тръгна да стартирам шеврона ми дава грешка 25..........

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Ное 2011, 10:53 

Аз го отклучих телефона просто нямах време да напиша.Благодарности на колегата XPULS !Обаче сега имам друг проблем/имам WP7 3MKT PLACE 0.5.4 ОТ НЕГО ДъРПАМ ИГРИ ПРОГРАМИ обаче след това като тръгна да ги качвам на телефона ми дава грешка,обаче програми които са версиа 1100 както е VLC Play мисля че нещо такова беше се качва без проблем.Дали трябва да си дръпна по нова версиа на маркета?Ако може някои да даде по подробно инфо как се качва и навигона ще съм благодарен

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Ное 2011, 10:53 

Здравейте,
имам HTC Radar с WP7.5 Mango реших да пробвам да го отключа с Chevrona по стъпките които са описани по на пред в темата. Логнах се в сайта през лайфа но ми даде следното съобщение на първата стъпка get token: The sale of tokens has been put on hold until more arrive, thanks for your patience. Какво ще рече това не продават временно ? Другия въпрос с ХР съм но имам колега с Windows 7 на компютъра дали може да ползвам неговия само за отключването и след това на ХР то да си качвам приложенията или трябва винаги да съм с Windows 7 ?

Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Ное 2011, 08:52 

Да и аз четох, че винаги трябва Win7 жалко на всякъде съм с XP но пък имам виртуална машина на Win7 и с нея ще действам явно. Въпроса е, че като гледам скоро няма да пуснат отключване за телефона, а много ме дразни, че нямам никакви свестни приложения.

Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012, 14:45 

Отключих си HTC Radar срещу $ 9 с Chevrona и работи без проблем натоварих си навигона всичко ток, обаче няма Interop- unlock и не мога да си кача бързи превключватели за Wi Fi и Bluetooth.

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Яну 2012, 17:32 
Аватар

Tonyco написа:
Отключих си HTC Radar срещу $ 9 с Chevrona и работи без проблем натоварих си навигона всичко ток, обаче няма Interop- unlock и не мога да си кача бързи превключватели за Wi Fi и Bluetooth.

Колко приложения можеш да слагаш мах ?

Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Май 2012, 16:11 

Ах как се набутах с тоя боклук! Няма отключване това лайно! Ама трябваше да чета повече предварително. Ще го продавам докато не съм го тръшнал в земята!
(Omnia 7)

Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Май 2012, 19:52 

Бягайте далеч от всичко, което е windows! По-добре андроид, ейпъл, блякбери, simbian дори, всичко друго, само не и windows!

Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Май 2012, 00:20 
Аватар

probe написа:
Бягайте далеч от всичко, което е windows! По-добре андроид, ейпъл, блякбери, simbian дори, всичко друго, само не и windows!

Разбирам мнението ти, но всяко мнение си има обяснение.
Би ли ни обяснил кое точно в Windows Phone 7 не ти харесва и те кара да мразиш тази операционна система?

Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Май 2012, 12:25 

probe написа:

Blackberry OS е базиран на Symbian така,че 2-те операционни системи са почти еднакви.Операционната система на Apple се казва IOS,а не Apple...Symbian е 100 пъти по бавно от Windows Phone.Оня ден сравних Nokia 500 vs моя HTC 7 Mozart (2-та телефона са с 1 GHz процесор) и Nokia-та беше 1000 пъти по бавна от моя телефон

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 132 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа