Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Проблем с отключването на HTC Mozart?
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 10:39 

Здравейте! И при мен се получава същия проблем когато се опитам да отключа телефона! Аз сам с HTC Mozart. Всичко си правя както е описано. Инсталирам си сертификата и на компа и на телефона, след това включвам Zune и телефона към компа и като натисна .exe файла ми излиза това съобщение. Къде може да е проблема?

Профил  

Заглавие: Re: Проблем с отключването на HTC Mozart?
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 10:45 
Администратор

Надявам се наистина са изпълнени абсолютно всички стъпки, но за всеки случай провери дали Windows Phone Developer Tools е инсталиран, а и с него и .NET 4.0, Zune е отчел включения телефон, а самия телефон е активен на началния еркан, а не заключен. ChevronWP7 се пуска като Administrator (десен бутон, Run as Administrator), няма пуснати приложения които да ползват Интернет в момента през секюр връзка (порт 443), като Skype например, няма активен файъруол, а може дори и антивирусния софтуер да се спре за момента, които да блокират достъпа на ChevronWP7. Сертификата няма нужда са се инсталира на компютъра, само на телефона трябва...

Профил WWW  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 12:12 

Не разбрах къде трябва да проверя за инсталиран Windows Phone Developer - на компа или на телефона и като се опитам да стартирам .ехе файла на Chevron като администратор ми иска и парола.За NET 4 съм сигурна че го има защото преди малко го инсталирах.Уффф голям зор ;)

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 12:52 
Администратор

Windows Phone Developer Tools се инсталира на компютъра и трябва задължително да е качен.

След като иска парола, трябва да се въведе паролата за администраторския акаунт на кпомпютъра. Възможно е ако ChevronWP7 не се стартира като администратор да не сработи на някои компютри...

Профил WWW  

МнениеПубликувано на: 23 Фев 2011, 13:42 

Ми който не чете така става!Не можах да инсталирам Windows Phone Developer защото съм с Windows XP! Благодаря все пак за съдействието :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 04 Юли 2013, 13:03 

Благодаря, това съм го прочел , както и доста други хелпове. Но немога да си намеря ром който да ме върне на 7008
Изтеглих ето този , но несъм сигурен дали е правилния ?RUU_Mozart_HTC_Europe_1.23.401.06_Radio_5.51.09.06_22.30.50.09U_by_ansar

Ако флашна с ром за трофи ще стане ли ?

If you are looking for fast success exams then join today to explore complete pass4sure coupon code resources.For more information visit our University of Washington website and EXIN main page also on wikipedia or Youtube best wishes

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа