Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: отключване
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2011, 16:13 

здравеите!от няколко месеца сам с хтц моцарт,опитвах се да го отключа няколко пати но без резултат!сега виждам че има начин срешту 9 долара!вапроса ми е може ли някои да ми каже стапка по стапка какво трябва да се направи и как заштото сам малко скаран с англ. и компутрите!благодаря предварително!

Профил  

Заглавие: Re: отключване
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2011, 16:31 

здравеите!от няколко месеца сам с хтц моцарт,опитвах се да го отключа няколко пати но без резултат!сега виждам че има начин срешту 9 долара!вапроса ми е може ли някои да ми каже стапка по стапка какво трябва да се направи и как заштото сам малко скаран с англ. и компутрите!благодаря предварително!

Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Ное 2011, 21:33 

1. От сайта се свалят: Windows Phone SDK 7.1, Windows phone support tool, Microsoft Framework 4.0 и шеврон-а /ChevronLabs.Unlock/. След това се стартира ChevronLabs.Unlock и се въвежда ключа, който се вижда в собствения профил в сайта след закупуването му с paypal. Изчаква се известно време, отключването се прави подред на заявките.

Профил  

МнениеПубликувано на: 22 Ное 2011, 10:22 

благодаря за изчерпателния отговор,и се извинявам ако задам някои тап вапрос!значи програмиоте от точка 2 и точка 3 се свалиха и инсталираха самоче немога да купч ключа!направих си рег. в пейпал въвеждам данните на картата и когато искам да платя ми писхе че има проблем с плаштането!днес пробвах отново но за момента пък немойе да се купува!в 2 стапка има питане дали компа ми е 32 или 64 бита как да разбера? с Win.7 съм!и др което е с предните си опити за отключване свалях и инсталирах какво ли не!мисля тези дни да го дам за преинсталация!

Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Дек 2014, 06:44 

1. От сайта се свалят: Windows Phone SDK 7.1, Windows phone support tool, Microsoft Framework 4.0 и шеврон-а /ChevronLabs.Unlock/. След това се стартира ChevronLabs.Unlock и се въвежда ключа, който се вижда в собствения профил в сайта след закупуването му с paypal. Изчаква се известно време, отключването се прави подред на заявките.

Enjoy the real success with ccna wireless exam and cisco ccna online training programs and latest 70-467 Also prepare for next level with quality 640-911 questions and www.northeastern.edu and join Stevenson University

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа