Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Разкодиране на HTC 7 Trophy
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2011, 18:42 
Аватар

Здравейте.Искам да ви попитам за един въпрос.Таа купих си от Испания телефон HTC 7 Trophy,който е кодиран към Vodafone.Въпорсът ми е как да го разкодирам,какви програми ми трябват и как става тази цялата работа,ако някой е разкодирал моля да сподели как го е направил.

Профил  

Заглавие: Re: Разкодиране на HTC 7 Trophy
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2011, 20:21 
Аватар

Това е твоето решение!!!

http://spark.unlock-now.com/sim-unlock-HTC-7-Trophy/

Аз с подобен сайт, срещу 20 $ разкодирах един телефон на брат ми, който донесох заключен от щатите. Не помня точно как се казваше, за да ти пусна линк и към него.

А ето... http://www.cellunlocker.net/ ... бях с много резерви, но никъде не намерих алтернатива, та реших да рискувам. Сложих в една дебитна карта (към OББ май беше) 30 лв. От списъка си избрах модела телефон (Trophy го няма, сега погледнах), след което вписах IMEI номера и от опциите посочих региона в който искам да използвам телефона. Нз с точност какво зададох, май беше Източна Европа. След половин час кода за отключване ми беше изпратен на мейла. Преди да го слагаш, махни задължително бг картата, ако пък ли не - разкарай пин кода! В сайта, който ти дадох всичко е описано супер подробно как става. Не се трвожи и притеснявай да прибегнеш към този метод. След като видях, че парите ми минават през PayPal, всичките ми притеснения се изпариха. Чети внимателно по сайта и действай!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Апр 2011, 20:38 
Аватар

Мерси за бързия отговор,но мога ли по някакъв начин да го разкодирам безплатно или такъв начин няма ?

Профил  

МнениеПубликувано на: 10 Апр 2011, 21:53 
Аватар

За подобен тип умни телефони мисля, че друг вариант няма или е свързан с излишни тренировки и пот на чело, незнаейки какво ще се случи след това. От друга страна пък мисля, че 30 лв. не са кой знае колко много пари, предвид каузата каоято искаш да доведеш до положителен резултат, ако мога така да се изразя ;)

Какъвто и метод да подхванеш - УСПЕХ!!!

Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Авг 2012, 12:24 

[url="http://bulmag.com/razkodirane-htc.html]тук[/url] има промоция само за 19лв може да си го разкодираш

Профил  

МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2013, 14:39 

благодаря ф! това е красива в най-голямото си форма

Профил  

МнениеПубликувано на: 07 Авг 2019, 12:34 

For this sort of cell phone, I believe that there is no other choice or one identified with superfluous exercises and sweat on the temple, not recognizing what will occur straightaway. cooking games free Then again, I think BGN 30 isn't a great deal of cash, considering the reason you need to realize a positive outcome on the off chance that I can put it that way....

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа