Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Защо избрах точно това WP7 устройство :)
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2011, 20:06 
Аватар

Поръчах си HTC 7 Pro от UK и го чакам да пристигне до дни :) Красота! Нямам търпение! Четири месеца се колебая межу този модел, и Nokia E7.
Харесвам устройства с хардуерна клавиатура и накланящ се дисплей, което за щастие свежда привлекателните за мен устройства до максимум едно на година. Така че съм спокоен за бъдещето и знам, че поне 2-3 години ще си ползвам HTC-то.
Изображение

Последна промяна fashion_m на 23 Авг 2011, 20:22, променена общо 2 пъти

Профил  

МнениеПубликувано на: 23 Авг 2011, 20:14 
Аватар

Fellfrosch написа:
Много по евтино ли ти излиза от UK, от колкото да кажем от get.bg. И от ebay или по друга схема го поръча ?

604 лв с доставка. В България започват от 725 лв и то по съмнителните фирмички. Плюс това е с немска QWERTZ клавиатура. Аз си го поръчах от UK с нормална QWERTY. От 2 седмици проучвам пазара на HTC 7 Pro, и вече може да се каже, че съм експерт по този модел. Даже съм го ползвал един ден.
ЕДИТ: Fellfrosch, поръчах го от сайт за мобилни телефони. Като пристигне телефона и ако (дано) всичко е наред, ще кажа кой е сайта.

Последна промяна fashion_m на 23 Авг 2011, 20:27, променена общо 5 пъти

Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Авг 2011, 12:19 
Аватар

Модела и всичко свързано с него - ОК! Кефи на макс! Друго ми е по-интересното: как стои въпросът с гаранции, доставката и прочие :?: (да чукнем на дърво, дет се вика и да не се стига до там, но всичко е възможно)

Профил  

МнениеПубликувано на: 24 Авг 2011, 12:25 
Аватар

WP78 написа:
Модела и всичко свързано с него - ОК! Кефи на макс! Друго ми е по-интересното: как стои въпросът с гаранции, доставката и прочие :?: (да чукнем на дърво, дет се вика и да не се стига до там, но всичко е възможно)

В случай на гаранционен проблем в първите 28 дни устройството се заменя от фирмата, от която го купих. След това има 2 години гаранция, и ако през този период му стане нещо го пращам към HTC UK. Доставките от UK са на различни цени, най-често межу 10 и 30 паунда. В моя случай е 29 паунда.
За ентусиаст като мен българският пазар просто не е достатъчен, затова все по-често прибягвам до чуждите пазари. Да живее Интернет!

Профил  

МнениеПубликувано на: 26 Авг 2011, 12:33 
Аватар

Провали се покупката ми от UK. Дебитната ми карта нямала нещо наречено 3D Verification, Verified by Visa и ми анулираха плащането и ми върнаха парите.
Отчаян съм вече, къде ли не го търсих този телефон...

Профил  

МнениеПубликувано на: 31 Дек 2014, 09:09 

Това е изключително приятна и поносима пост дълг на благодарност е в ред по отношение на командироването ..... !!!

Sign up with Testking prince2 training ccna for getting incredible online testking courses Testking mcse books and Southern California University of Health Sciences dumps bgsp.edu We also provide best

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа